ISTSS Logo ISTSS Logo
 
Home > Registration > سی و هشتمین نشست سالانه‎ ‎‏ ‏ISTSS

سی و هشتمین نشست سالانه‎ ‎‏ ‏ISTSS

۹ تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲، هتل آتلانتا ماریوت مارکیز
 
هم اکنون می توانید ثبت نام کنید!
آیا عضو نیستید؟ در صورتی که اکنون بپیوندید یا عضویت خود را تمدید کنید شما می توانید از تخفیف بهره ببرید.
 
از هم اکنون می توانید برای سی و هشتمین نشست سالانه  ISTSS که از تاریخ ۹ تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲، درهتل آتلانتا ماریوت مارکیز، واقع در ایالت جورجیای آمریکا برگزار می شود ثبت نام کنید و از این طریق عضوی از بزرگترین گردهمایی متخصصان در زمینه استرس تروماتیک شوید.
 
از شما صمیمانه دعوت می کنیم گوش فرا دهید به متخصصین برجسته در این رشته و مشاهده کنید که چگونه کار آنها شما را از پیشرفت هایی جدید در زمینه تروما و بهبودی آن مطلع میکند. این گرده همایی سالانه فرصتی عالی  و شگرف فراهم می کند برای برقراری ارتباط حضوری با همکاران و دوستان از سراسر جهان!
 
برنامه
بیش از ۱۳۰ جلسه و ۴ جلسه پوستر، با محتوای متفاوت برای انتخاب شما تدارک داده شده است! امسال، ۶ انجمن پیش-جلسه (PMI) نیم روزه  و هشت گرایش برای انتخاب وجود دارد: ارزیابی و تشخیص، بیولوژی و پزشکی، ترومای کودکان و نوجوانان، مداخلات بالینی، مهاجرت و خشونت جمعی، فن، روش ها و اخلاق، متخصصان، و بهداشت عمومی
 
اطلاعات ثبت نام
برای بهره بردن از تخفیف ویژه برای افرادی که زود هنگام ثبت نام می کنند، حتما تا ۵ سپتامبر ثبت نام کنید.
 
ثبت نام کامل شامل:
پذیرش در تمام جلسات برنامه (به استثنای انجمن پیش-جلسه (PMI)، که نیاز به پرداخت هزینه اضافی دارند)
پذیرش در جلسات پوستر
جلسات گروه علاقه ویژه (SIG).
دسترسی  انلاین به اپلیکیشن برنامه نشست سالانه
دسترسی به پذیرایی افتتاحیه
دسترسی به پذیرایی و تور خارج از محل مربوط برنامه مراقبت بهداشتی کهنه سربازان دانشگاه ایموری
 
 جدول قابل تطبیق با در آمد جهت ثبت نام با تخفیف
ISTSS  هزینه های ثبت نام تطبیقی با در آمد را برای شرکت کنندگان ساکن در بسیاری از کشورهای خارج از ایالات متحده، کانادا، اروپای غربی، استرالیا و نیوزلند ارائه می دهد. جزئیات هزینه قابل تطبیق با در آمد را از طریق این لینک مشاهده کنید:
 
https://istss.org/ISTSS_Main/media/Documents/ISTSS-2022-Annual-Meeting-Sliding-Scale.pdf  
 
فرم ثبت نام آنلاین ISTSS هزینه های تطبیقی با در آمد را بر اساس مکانی که شما ارائه کرده اید نشان می دهد. اگر هزینه های محاسبه شده با توجه به محل اقامت خود را صحیح نمی دانید، با دفتر مرکزی ISTSS تماس بگیرید.
 
پروتکل  COVID-19
ISTSS  از شرکت کنندگان در نشست سالانه ۲۰۲۲ درخواست و دارد تا تمام دستورالعمل های مرتبط با COVID-19 را که در زمان گردهمایی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، دولت ایالتی و محلی، و هتل آتلانتا ماریوت مارکیز (که در حال حاضر شامل مدرک کامل واکسیناسیون کووید-19) ارایه شده اند را رعایت کنند..  جهت بررسی شرایط خاص یا موقعیت های استثنایی، افراد لازم است با مدیر اجرایی تماس بگیرند.

Return to Registration Page