Free cookie consent management tool by TermsFeed
ISTSS Logo ISTSS Logo
 
Home > AM23 > ISTSS 39th Annual Meeting > سی و نهمین نشست سالانه‎ ‎‏ISTSS

سی و نهمین نشست سالانه‎ ‎‏ISTSS

 موضوع: روشهای های مقیاس‌پذیر برای بررسی تأثیر تروما در سراسر جهان: نوآوری ها و پیاده سازی

 موضوع: روشهای های مقیاس‌پذیر برای بررسی تأثیر تروما در سراسر جهان: نوآوری ها و پیاده سازی
تاریخ نشست: اول تا چهارم نوامبر ۲۰۲۳
مکان: هتل و سوئیت وستینگ بوناونچر، لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

 برای پیشبرد تحقیق و درمان در زمینه تروما، به پژوهش های نوآورانه و روش شناسی های بالینی که بیماریهای چندگانه روانی و جسمی پس از تروما را تشخیص دهند نیاز است. از شما دعوت می کنیم تا تخصص خود را با اعضا و شرکت کنندگان در کنفرانس به اشتراک بگذارید.

سی و نهمین نشست سالانه ISTSS بر روشهای نوآورانه‌ای که می‌توانند برای بررسی تأثیر استرس تروماتیک بر سلامت روان و جسم مورد استفاده (و اندازه گیری) قرار گیرند متمرکز خواهد بود. در راستای این هدف، ما به دنبال ارائه‌ مقالاتی هستیم که روشهای مقیاس‌پذیر و نوآوری‌های تکنولوژیکی را برای مطالعه و درمان  اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) بررسی می‌کنند. علاوه بر این، ما به دنبال ارائه‌ مقالاتی هستیم که از طبقه بندی‌های تشخیصی سنتی عبور کرده و رویکردهای ابعادی و تحلیل چندسطحی را برای فهم آسیب‌شناسی روانی مرتبط با تروما اتخاذ می‌کنند. به علاوه، ما علاقه مند به تحقیقاتی هستیم که به بیماریهای چندگانه در بستر تروما می پردازد. ما از مقالاتی که در مورد همبودی شرایط روانشناختی پس از تروما، و همچنین در مورد تأثیر متقابل سلامت روانی و جسمی پس از رویدادهای آسیب‌زا (تروماتیک) صحبت می‌کنند استقبال می‌کنیم. در مورد کارهای مداخله ای، رویکردهای نوآورانه درمان فرا تشخیصی و درمان هایی که به منظور رسیدگی به بیماری های همبود که پس از تروما بوجود آمده،  طراحی شده اند، با موضوع  این نشست هماهنگی و همسویی نزدیک دارند. اهداف اصلی این نشست نشان دادن ارتباطاتی است که زمانی که دامنه دیدمان را به فراتر از PTSD  گسترش دهیم، میتواند بوجود آید و همچنین نشان داد اینکه چگونه فهم این فرآیندها و تأثیرات می‌تواند رویکرد جامع‌تری برای بهبود زندگی افرادی که تروما را تجربه کرده اند، ایجاد کند.
 
اهداف یادگیری:

  • توضیح دهید که چگونه می توان نوآوری‌های تکنولوژیکی را برای مطالعه یا درمان PTSD بکار برد.
  • توضیح دهید که چگونه می توان از یک چهارچوب فرا تشخیصی برای فهم تظاهرات آسیب شناسی روانی پس از مواجهه با تروما استفاده کرد.
  • شناسایی کنید رویکردهای نوآورانه و مقیاس‌پذیر که بررسی می کنند که تجربیات استرس تروماتیک می تواند در وخیم شدن سلامت روحی و جسمی مشارکت کند.
  • بحث کنید در مورد پیشرفت‌ در مداخلات نوآورانه و مقیاس‌پذیر متمرکز بر تروما که به طیف وسیعی از پیامدهایی که تجربه تروما بر سلامتی دارد می‌پردازند

 
سمپوزیوم، پانل، کارگاه، مطالعه موردی، چند رسانه ای، سخنرانی کوتاه، ارائه مقاله و پوستر پذیرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ارسال چکیده و نمونه راهنمای چکیده را مشاهده کنید.
 
پروتکل  COVID-19:
ISTSS  از شرکت کنندگان در نشست سالانه ۲۰۲۳ می خواهد که تمام دستورالعمل های COVID-19 را که در زمان و در مکان برگزاری نشست از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، دولت ایالتی و محلی، و هتل کنفرانس، هتل و سوئیت وستینگ بوناونچر، وجود دارد، پیروی کنند. برای رسیدگی به شرایط خاص یا شرایط استثنایی، شرکت کنندگان باید با مدیر اجرایی ISTSS تماس بگیرند.
 
لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه وب سی و نهمین نشست سالانه ISTSS مراجعه کنید.