Free cookie consent management tool by TermsFeed
ISTSS Logo ISTSS Logo
 

معرفی نامزدهای جوایز‎ ISTSS ‎در سال ۲۰۲۳‏

با کمال خوشحالی کمیته اهدای جوایز ISTSS آغاز پذیرش نامزد برای جوایز  ISTSS برای سال ۲۰۲۳ را اعلام می کند. ISTSS  در نظر دارد که طیفی از جوایز را برای تقدیر از مشارکت محققان، درمانگران و حامیان در زمینه استرس تروماتیک ارائه دهد. این انجمن از برندگان جوایز در سی و نهمین نشست سالانه  ISTSS، که از تاریخ ۱ تا ۴ نوامبر ۲۰۲۳، در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود تقدیر خواهد نمود. آخرین مهلت ثبت نامزد برای این جوایز، ۱۵ می ۲۰۲۳، ساعت ۱۱:۵۹ شب به وقت شرق ایالات متحده امریکا است.
 
برای هر جایزه، نامزدها می توانند خود اعلام نامزد کنند یا توسط شخص دیگری نامزد شوند. یک فرد می تواند برای جوایزمتعدد نامزد شود. هنگامی که فکر میکنید به این اینکه چه کسی را برای دریافت این جوایز معرفی کنید، درنظر داشته باشید که ISTSS شما را به معرفی افرادی که بطور مرسوم سابقه این را دارند که کمتر نمایندگانی داشته باشند، واهل کشورهای خارج از آمریکای شمالی و یا از داخل این کشور هستند، تشویق می کند. اعضای هیئت مدیره منتخب واجد شرایط نامزدی برای جوایز نیستند.
 
با توجه به تعداد زیاد موارد ثبت شده برای این جوایز، این کمیته نمی تواند مدارک اضافی را مورد نظر قرار دهد. مدارک ارسالی ای که طول آنها بیش از محدودیت کاراکتر یا صفحه تعیین شده باشد، و یا مدارکی که پس از تاریخ مهلت اعلام نامزدی ارسال شوند، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
 
در صورت لزوم، سوالات خود را به کمیته اهدای جوایز به آدرس [email protected] ارسال نمایید.