🚧 Website Maintenance in Progress: Thank you for visiting! We are currently in the process of enhancing our website to serve you better. Please check back soon for our new and improved website.
Home 9 Awards 9 Номінації на премію ISTSS 2024

Номінації на премію ISTSS 2024

ISTSS пропонує низку нагород для визнання внеску вчених, клініцистів та адвокатів у дослідження травматичного стресу. Товариство визнає кандидатів на премії на 40-й щорічній зустрічі ISTSS, яка відбудеться 25-28 вересня 2024 року в Бостоні, штат Массачусетс, США.

Одна особа може бути номінована на декілька премій. Розглядаючи кандидатури на ці нагороди, ISTSS заохочує подавати заявки від претендентів з числа країн, які недостатньо представлені, з країн за межами Північної Америки, а також з країн, що знаходяться в цій частині світу. Обрані члени керівництва не можуть бути номіновані на нагороди.

З питань щодо премій ISTSS, будь ласка, звертайтеся до Виконавчого офісу ISTSS (info@istss.org). 

Основними преміями стали:

Премія Global Travel Award

Щороку деякі фахівці з травматичного стресу, які займаються важливими, найсучаснішими дослідженнями і клінічною роботою в недостатньо забезпечених регіонах світу, не можуть відвідати щорічну зустріч ISTSS через фінансові труднощі. Щороку ISTSS надає певну кількість міжнародних грантів на відрядження, щоб підтримати учасників зборів з малозабезпечених верств населення (наприклад, з країн з низьким і середнім рівнем доходу; з малозабезпечених регіонів у країнах з високим рівнем доходу), які відчувають фінансові труднощі, пов'язані з оплатою гонорарів або проїзду. Премії на проїзд фінансуються за рахунок благодійних внесків членів ISTSS і щороку варіюються в залежності від їх обсягів.
 

Премія Underrepresented Scholars Membership

Представники темношкірого населення та корінних народів історично були і залишаються об'єктами систематичної дискримінації та насильства. Крім того, вчені з цих груп недостатньо представлені в академічних колах, в тому числі в галузі травматичного стресу, а також вони мало представлені серед членів ISTSS. В рамках нашої мети є сприяння представництву науковців у цій галузі та в нашому суспільстві, а також підтримка наступного покоління різних вчених. Тому ця нагорода надає можливість членства та організаційної участі талановитим науковцям з усього світу, які ідентифікують себе як чорношкірі та/або представники корінних народів, а також їхні професійні інтереси. Нагороджені отримують один повний рік членства в ISTSS та можливість відвідувати конференції. Кандидати можуть подаватися незалежно від того, чи є вони дійсними членами ISTSS, чи ні.

Премія Student Travel

Студентська премія на подорож надає студентам грант на проїзд у розмірі $2,000 для підтримки їхньої участі та внеску у щорічній зустрічі ISTSS. Потенційний стипендіат повинен підтвердити, що в разі отримання гранту/фінансування він або вона зможе взяти участь у заході. Перевага надаватиметься студентам з недостатньо представлених, недостатньо забезпечених та економічно неблагополучних громад, регіонів та країн.